پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند
بیانیه ی کانون دانشجویی هلال احمر در خصوص رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی
🌹
هفت روز از درگذشت جانگداز مجاهد فقیه و عالم عالیقدر، مبارز نستوه و یار دیرین امام(ره)، یاور روزهای سخت انقلاب و رهبری،حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که عمر با برکت خود را  در راه بالندگی انقلاب اسلامی سپری کرده بودند،میگذرد.
رحلت عالم وارسته، دانشمند بزرگ، حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین و صدیق امام و رهبری و مرد روزهای سخت انقلاب و نظام باعث تاسف و تالم شد و ضایعه‌ای اسفبار و جبران ناپذیر برای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می‌شود.
ملت بزرگ ایران هیچگاه خدمات و مجاهدت های ارزنده این مرد اسوه و مجاهد نستوه، از پیروزی انقلاب تا دوران دفاع مقدس و پس از آن در سازندگی ایران اسلامی را فراموش نخواهند کرد.
اینجانب به نمایندگی از اعضای کانون،ارتحال ملکوتی عالم ربانی حضرت آیت‌الله‌العظمی هاشمی رفسنجانی را محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، مراجع عظام و ملت قدرشناس رفسنجان و ایران اسلامی و بیت مکرم آن فقید سعید،کلیه ی دانشگاهیان به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی و علی الخصوص ریاست واحد جناب دکتر محسن صفریان تسلیت و تعزیت عرض می کنم و صبر و اجر جزیل برای بازماندگان و علو درجات را برای ایشان در جوار حضرت حق مسالت می‌نمایم.
🌹
دبیر کانون هلال احمر
محمد علی عرب زاده 


اخبارکانون هلال احمر در کانال تلکرام هلال احمر  


https://telegram.me/helal_ahmar_uni_azad


5.7.10.0
گروه دورانV5.7.10.0